Contact

Onze contactgegevens

 

Apeldoorn
Marieke van de Weg
Postadres: Stationsstraat 124, 3851 NL Ermelo
Bezoekadres: in Apeldoorn, locatie in overleg (diverse mogelijkheden)
marieke@talenttour.nl
Tel. 06-30337725

 

Ermelo/Harderwijk & randmeren (hoofdkantoor)
Marieke van de Weg
Kanariehof 4
3853 WK Ermelo
marieke@talenttour.nl
Tel. 06-30337725

 

Deventer
Stefanie Jongeling
Walstraat 114
7411 GP Deventer
stefanie@talenttour.nl
Tel. 06-25138153

 

Elst & Nijmegen
Sandra Eenhoorn
Elst: Bellefleur 41, 6662 HR Elst (Gld)
Nijmegen: Berg en Dalseweg 295, 6522 CH Nijmegen
sandra@talenttour.nl
Tel. 06-23384043

 

Lelystad
Doreene van Zoelen
De Waardenborg 55
8219 BC Lelystad
doreene@talenttour.nl
Tel. 06-53504563

 

Gouda
Marjan van Leeuwen
Knibbelweg 93 (locatie in overleg, diverse mogelijkheden)
2761 JC Zevenhuizen (ZH)
marjan@talenttour.nl
Tel. 06-39108365

 

Utrecht
Anke Dijkstra
Walnootstraat 1
3552 GS Utrecht
anke@talenttour.nl
Tel. 06–47106628